Sanal Market Nasıl Kullanılır?

Ürün Arama
Sipariş etmek istediğiniz ürünleri, Ana sayfa üstündeki “Arama” alanı yardımıyla ürünün ismini yazarak kolayca arayabilirsiniz. Arama sonucunda çıkacak ürünlerden sipariş etmek istediklerinizi sepete ekle butonuyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sipariş Oluşturma
Ana Sayfada yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanından, sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz.

Sipariş Tamamlama
Belirlediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlamaya geçmeden önce “Sepetim” butonuyla sepetinizi görüntüleyebilirsiniz. Sepet sayfasında, sepetinizi silebilir, sepetinizdeki ürünleri silebilir, adet/kg. güncellemesi yapabilir ya da “Alışverişe Devam” butonuyla yeni ürün ekleyebilirsiniz. “Alışverişi Tamamla” butonuyla siparişinizi tamamlama işlemine başlayabilirsiniz. Teslimat adresi ve Fatura bilgilerinizi girdikten sonra siparişiniz ile ilgili ek bilgileri yazabilirsiniz. Şartlar ve Koşulları okuduğunuzu ve koşulları kabul ettiğinizi işaretleyerek siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Toplam sipariş tutarınızı, var ise indirimlerinizi ve ödeyeceğiniz tutarı görebilirsiniz.

Stok Durumu
Kastamonu Park AVM mağazasında bulabileceğiniz birçok ürün, Kastamonu Park Sanal Market’te de bulunmaktadır. Kastamonu Park Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için adres ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız.

Siparişin Onaylanması
Sipariş sonlandırma işleminizden sonra, siparişinizin hazırlanacağı mağazaya oluşturduğunuz siparişiniz sipariş numaranız ve sipariş bilgilerinizle beraber ulaşmakta ve Kastamonu Park Sanal Market ekiplerimiz tarafından ürünleriniz hazırlanarak, siparişiniz onaylanmaktadır.

Sipariş İptali
Oluşturduğunuz ve kapıda ödeme olarak tamamladığınız siparişinizi , seçmiş olduğunuz sipariş teslimat saatinizden 1 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Siparişinizi, seçmiş olduğunuz sipariş teslimat saatlerinden önce Bilgi ve Danışma hattımızı arayıp Sipariş ID numaranız ile iptal edebilirsiniz.

Mağazadan Teslimat
Kastamonu Park Sanal Market’ten vereceğiniz siparişleri tercih ettiğiniz sipariş teslimat saatleri içinde Kastamonu Park AVM Marketlerinden teslim alabilirsiniz. Marketten Teslimat için Kastamonu Park Sanal Market'ten alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra siparişinizi Teslimat Seçimi aşamasında, Sipariş Yorumları bölümüne yazarak belirtebilirsiniz.